16.04.2024.
HomeSportJahić: Veliki trag je ostavio ritam srijeda-subota, opet iz prekida primamo gol

Jahić: Veliki trag je ostavio ritam srijeda-subota, opet iz prekida primamo gol

Fudbaleri Slobode i Veleža remizirali su danas u Banovićima u zaostaloj utakmici 3. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Bilo je 1:1.

Svoj komentar utakmice dao je i trener Slobode Adnan Jahić.

“Prije svega bih čestitao akterima objema ekipama. Mislim da je teren bio loš, a i vrijeme je bilo loše, obje ekipe su dale maksimum. Prvo polurvrijeme smo kontrolisali utakmicu, tako smo i početkom drugog poluvremena dali i gol, imali smo i jedan zicer poslije toga. Veliki trag je ostavio ritam srijeda-subota, ovo nam je bila šesta utakmica u 16 dana, kada smo trebali bolje reagovati sa klupe, nismo. Zadnjih dvadeset minuta smo sačuvali gol na neki način, moramo biti zadovoljni bodom. Ono što mi je žao jeste da iz prekida opet primamo gol. Nemam šta zamjeriti momcima mislim da su i danas bili na nivou, takav je fudbal kada ne iskoristiš svoje šanse kazna dođe”, zaključio je Jahić.