25.04.2024.
HomeSportSloboda u današnjoj pripremnoj utakmici odigrala neriješeno protiv Radnika iz Surdulice

Sloboda je u trećem prijateljskom susretu u okviru priprema za novu sezonu remizirala na Zlatiboru sa ekipom Radnika iz Surdulice 2:2.

Tim iz Superlige Srbije je poveo sa 1:0 u 13. minutu, a Dženis Beganović je u 36. iz jedanaesterca poravnao na 1:1.

Radnik je tri minuta kasnije ponovo došao do vođstva i na veliki odmor se otišlo sa 2:1 u njihovu korist, a konačan rezultat, 2:2, postavio je Saša Maksimović u 58. minutu.

Podsjećamo, ekipa iz “Grada soli” će novu sezonu u Premijer ligi BiH otvoriti 17. jula na svom terenu protiv Rudar Prijedora.