08.09.2024.
HomeSportEURO 2024: Srbija golom u 96. minuti izbjegla poraz od Slovenije

EURO 2024: Srbija golom u 96. minuti izbjegla poraz od Slovenije

Reprezentacije Slovenije i Srbije su u Minhenu u meču drugog kola grupe C Evropskog prvenstva u fudbalu odigrale 1:1. Sve utakmice na EURO 2024 gledajrte uživo u programima BHRT-a.

Reprezentacija Slovenije je u osmoj minuti mogla povesti, ali Rajković je odbranio pokušaj Mlakara.

Srbija je u 27. minuti imala sjajnu šansu preko Vlahovića, međutim Oblak je odlično intervenisao.

Desetak minuta kasnije Elšnik je pogodio stativu gola Srbije.

Igrala se 42. minuta kada je Oblak još bio na visini zadatka, ovaj put je zaustavio udarac Mitrovića.

Na samom startu drugog poluvremena nova prilika za Mitrovića, ali ponovo je Oblak bio odličan.

Šeško je u 58. minuti šutirao, međutim Rajković je izbacio loptu u korner.

Srbija je u 65. minuti imala izglednu šansu, ali Mitrović je šutirao preko gola.

Četiri minute kasnije Slovenija je povela, a strijelac je nakon odličnog kontrapanada bio Karničnik.

Sloveniju je u 72. minuti spasila prečka poslije udarca Mitrovića.

Ipak, Srbija je do remija stigla u 96. minuti golom Jovića.