08.05.2024.
HomeSportSloboda deklasirala Jedinstvo iz Bihaća

Sloboda deklasirala Jedinstvo iz Bihaća

U noćnom terminu su odigrana dva susreta Prve lige FBiH, na Bilinom polju Čelik i Radnik iz Hadžića su remizirali rezultatom 1:1, dok je Sloboda deklasirala Jedinstvo iz Bihaća sa 4:0.

Čelik je imao nekoliko prilika na meču i sjajno se pokazao, ali nije uspio postići pogodak i kako to biva u fudbalu gosti su svoju priliku u 51. minuti iskoristili, a strijelac je bio Tarik Oputa. Ipak domaći se nisu predavali i u osmoj minuti sudijske nadoknade golom Isakovića dolaze do izjednačenja.

Sa druge strane na Tušnju je Sloboda deklasirala Jedinstvo iz Bihaća.

Haris Dilaver je na ovoj utakmici briljirao i postigao hat-trick. Prvo je svoj tim doveo u vodstvo u 23. minuti, da bi dvadeset minuta poslije na 2:0 povisio Dino Kalesić.

Sjajni napadač Slobode mrežu gostiju ponovo trese u 47. minuti, a svoj hat-trick je kompletirao u 60. minuti kada je postavio i konačni rezultat utakmice.