27.04.2024.
HomeSportPranjić: Sada imamo Široki i Želju kući, gdje moramo tražiti bodove

Pranjić: Sada imamo Široki i Želju kući, gdje moramo tražiti bodove

Sloboda je danas poražena u Čitluku od Zrinjskog (4:1) i tako dodatno ugrozila svoje šanse da ostane u najvišem rangu.

Trener Tuzlaka Danijel Pranjić nakon susreta je kazao:

“Presudila je kvaliteta Zrinjskog. Znali smo da su najbolja ekipa, mi smo došli na nekakvu ludost. Malo smo ih pokušali iznenaditi, u poetku mislim da smo uspjeli. Prvo poluvrijeme s naše strane je dobro izgledalo, imali smo par izlazaka i šansi. U drugo poluvremenu smo se dogovorili da nam treba gol. Znali smo ili ćemo ga mi zabiti ili ćemo im otvoriti previše prostora. Bila je jedna situacija koju moram izanalizirati. Neću ništa pričati o suđenju, moramo prvo vidjeti… Tu dobijem dva žuta kartona za simuliranje. Naprimjer, protiv Sarajeva je takva situacija bila penal za Sarajevo, kriterij sudaca je… Ne mogu ništa reći. Čestitam Zrinjskom na naslovu, na tri boda, imaju kvalitetu i to je to”, rekao je Pranjić.

Najavio je naredne utakmice Slobode.

“I prije ove utakmice mi smo znali da je ključ i slamka spasa bila Tuzla. Sada imamo Široki i Želju kući, gdje moramo tražiti bodove. Ako budemo igrali kao što smo ovdje igrali prvo poluvrijeme… Postavit ćemo se pametno, borit ćemo se do samog kraja”.