25.04.2024.
HomeSportTuzla City i Radnik podijelili bodove u utakmici sa čak šest golova

Tuzla City i Radnik podijelili bodove u utakmici sa čak šest golova

Tuzla City i Radnik podijelili su bodove nakon veoma zanimljive utakmice 25. kola m:tel Premijer lige BiH, odigrane na teškom terenu Tušnja.

Radnik je poveo protiv Tuzla Cityja u desetoj minuti. Vazda je ubacio iz kornera, Živković glavom pogodio za vodstvo Bijeljinaca.

Domaćini su zatim preuzeli inicijativu, ali nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti gol gostiju do kraja poluvremena.

Nakon odmora uslijedio je mnogo zanimljivio dio utakmice. Tuzla City je izjednačio u 58. minuti. Mehanović je ubacio iz kornera, Čeliković glavom pogađa.

Osam minuta kasnije Radnik je ponovo u prednosti. Ponovo gol iz kornera. Ubacio je Blagojević, Đorić skočio i poentirao.

Svega tri minute kasnije, novi egal. Centrirao je Ferreyra, na pravom mjestu Džafić, koji pogađa mrežu gostiju.

To nije sve jer Radnik postiže novi gol četiri minute prije kraja. Nakon asistencije Pantelića, strijelac je bio rezervista Haris Handžić. peti gol glavom na današnjoj utakmici.

I opet – gol. I to u nadoknadi. Mišić je bio strijelac za konačnih 3:3.

Tuzla City – Radnik 3:3 (Čeliković 58’, Džafić 71’, Mišić 91’ – Živković 10’, Đorić 58’, Handžić 86’)

Stadion Tušanj. GLavni sudija: Admir Šehović (Sarajevo).

TUZLA CITY: Brajlović, Morris, Ferreyra, Mehmedović, Tomašević, Gavrić, Karjašević, Mehanović, Čeliković, Doffo, Nsue.

RADNIK: Muminović, Šubert, Nikić, Ristanović, Sušić, Vasić, Šarić, Živković, Vazda, Đorić, Pantelić.