29.03.2024.
HomeSportSloboda i Radnik remizirali na Tušnju

Sloboda i Radnik remizirali na Tušnju

Sloboda i Radnik odigrali su generalku na Tušnju, a utakmica je završena bez pobjednika (1:1).

Radnik je imao prvu veću šansu na utakmici, a Hasukić je u šestoj minuti promašio prazan gol. Uslijedio je i veliki promašaj Pantelića desetak minuta poslije. Prvi pokušaj Slobode viđen je u 17. minuti kada je šutirao Beganović.

Uslijedio je mirniji period, a onda je nakon pola sata šutirao Balić, te je Muminović bez problema to zaustavio. Đorić nije uspio iznenaditi Bukvića u 38. minuti, da bi Radnik dvije minute poslije preko Pantelića došao do prednosti od 0:1.

Na startu drugog dijela viđeno je nekoliko šansi, a onda su Bijeljinci imali veliku priliku kada je Škrijelj zakasnio na jednu loptu. Mujagić je oboren u šesnaestercu Radnika i dosuđen je penal u 61. minuti. Siguran sa bijele tačke bio je Beganović za 1:1.

U nastavku utakmice Sloboda je bila bolja, ali do kraja se rezultat nije mijenjao.

FK Sloboda – FK Radnik

FK SLOBODA: Bukvić, Kapetanović, Osmić, Jusić, Karišik, Balić, Kurtalić, Predragović, Maksimović, Beganović i Hadžić.

FK RADNIK: Muminović, Vasić, Batar, Subert, Nikic, Popara, Đorić, Pantelić, Vazda, Živković i Hasukić.