28.03.2024.
HomeSportSloboda uspjela izvući bod protiv Zvijezde 09; Bošnjaković ljut na sudije: Evo...

Sloboda uspjela izvući bod protiv Zvijezde 09; Bošnjaković ljut na sudije: Evo šta je rekao nakon meča

Zvijezda 09 je na svom terenu dočekala Slobodu. Duel ekipa koje se bore za opstanak, završen je neriješenim rezultatom 1:1. Zvijezda je u prvom poluvremenu došla do prednosti od 1:0 pogotkom Predragovića. To je bio konačan rezultat prvog poluvremena. U drugom dijelu igre, Sloboda je uspjela izjednačiti pogotkom Amera Bekića, te je imala još nekoliko šansi kojima su lako mogli doći i do pobjede. Zvijezda 09 je također imala nekoliko veoma dobrih prilika, te su domaćini pokazali da mogu mnogo više od posljednjeg mjesta na tabeli.

Trener Slobode Milenko Bošnjaković bio je zadovoljan na kraju, ali i ljut na sudije. ˝Cilj je bio da se ne podignemo previše visoko, jer Zvijezda ima dobru tranziciju po izgubljenoj lopti i dobre prekide. Na kraju primimo gol iz slobodnog udarca. To je nešto što se ne može predviditi. Ušli smo bojažljivo u prvo poluvrijeme. Bili smo agresivniji u nastavku, pokušali smo da ih pritisnemo. Mislim da je realan rezultat na kraju˝, rekao je Bošnjaković.