19.04.2024.
HomeSportSloboda ubjedljivo pobijedila Mladost na Tušnju

Sloboda ubjedljivo pobijedila Mladost na Tušnju

Tuzlaci su do vodstva stigli u četvrtoj minuti sudijske nadoknade kada je Said Husejinović s bijele tačke pogodio za 1:0, a treba reći i da su gosti u 37. minuti ostali s igračem manje jer je Alić nakon dva žuta kartona isključen iz igre.

Drugi gol za Slobodu, a koji je značio pobjedu i osvajanje tri boda, postigao je Predragović u 62. minuti, a do kraja meča Ristić je postigao treći gol za svoj tim i postavio konačni rezultat.

U drugom meču koji se igra u terminu od 17:30 sati, Krupa je na svom terenu osvojila prve bodove u ovoj sezoni, a oni su nakon 90 minuta igre bili bolji od Olimpika i slavili rezultatom 1:0.

Jedini pogodak Krupu postigao je Nikolić koji je iskoristio asistenciju Puzigaće i pogodio za vodstvo, a na kraju će se ispostaviti i pobjedu svog tima.

U narednom meču Sloboda će igrati protiv Željezničara, dok će Olimpik odmoriti s obzirom na to da im je odgođen susret protiv Sarajeva.