27.04.2024.
HomeSportMlada reprezentacija BiH doživjela težak poraz u Sloveniji

Mlada reprezentacija BiH doživjela težak poraz u Sloveniji

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine (U-21) izgubila je danas na gostovanju kod Slovenije s 3:0 u okviru 5. kola kvalifikacija za Euro 2025. godine.

Nakon prvih 45 minuta igre domaći tim je imao dva gola prednosti, a strijelci su bili Tio Cipot u 30. i Adrian Zeljković u 37. minuti meča.

Igrač manje

Minutu prije kraja prvog poluvremena dosuđen je jedanaesterac za Sloveniju, ali je Muhamed Šahinović odbranio udarac Svita Sešlara sa bijele tačke.

Bh. tim je u 49. minuti ostao sa deset igrača na terenu jer je Tarik Muharemović zbog prekršaja dobio drugi žuti karton. Gol za konačnih 3:0 postigao je Jošt Pišek u drugoj minuti sudijske nadoknade vremena.