18.04.2024.
HomeSportPosušje savladalo Slobodu

Posušje savladalo Slobodu

Ekipa Posušja uspjela je s minimalnih 1:0 danas da u Banovićima savlada Slobodu, a bio je to meč 7. kola Premijer lige BiH.

Bila je bolja Sloboda u uvodnim minutama, ali nije bilo uzbuđenja zbog dosta oprezne igre s obje strane.

Prvo uzbuđenje dočekali smo tek u 34. minuti kada s 20 metara šutira Jasmin Osmić, ali golman Posušja Kukić to sigurno brani.

Slaba predstava dva tima nastavljena je i nakon toga, a onda u smiraju prvog dijela Posušje dolazi do vodstva i to iz prekida.

Čini se da je gol samo tako i mogao doći, a Brković je tada centrirao za Krištu, koji trese mrežu Tuzlaka za 0:1.

Drugo poluvrijeme počelo je velikim pritiskom Slobode, ali Tuzlaci nikako nisu mogli da stvore pravu priliku, a tako ni da zatresu mrežu Posušaka.

Gledali smo veliku borbu na sredini terena do samog kraja, a ozbiljnijih prilika nije bilo i završili je 0:1 u korist gostiju s Mokrog Doca.

Sloboda – Posušje 0:1 (Krišto 44’)

Sloboda: Bukvić, J. Osmić, Jusić, Devedžić, Kurtalić, Vošnjak, Kapetanović, Delić, M. Osmić, Mehmedović i Komazec.

Posušje: Kukić, Pavlović, Krišto, Horić, Bešlić, Roca, Brković, Landeka, Milanović, D. Begić i Pavković.