U toku šetnje od Pravnog fakulteta, manja grupa mladića, polupala je stakla na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici na Paliluli. Ubrzo je na mjesto događaja stigla jedinica Žandarmerije sa vozilima.
Kako javlja reporterka N1, pojedinci su uporni u želji da polupaju sva stakla.
Ubrzo je stigla žandarmerija sa vozilima.
Žandarmerija je počela da potiskuje demonstrante.
Reporterka N1 javlja da se tamo nalaze i aktivisti SNS-a.
Mediji su ostali iza “leđa” žamdarmerije.
Sve informacije o protestima koji se večeras održavaju u gradovima u Srbiji pratite na BLOG-u uživo.
